24 січ. 2023 17:19

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:12
Суспільство
0

122

0

Лікар з Тростянця із позивним «Док» рятує поранених військових на Донеччині

Лікар з Тростянця із позивним «Док» рятує поранених військових на Донеччині

«Док» займається евакуацією поранених військових з-під Соледару та Бахмуту


Невропатолог В’ячеслав Співак, після 30 років роботи в Тростянецькій лікарні пішов на фронт рятувати поранених бійців. «Док» – такий позивний у лікаря, займається евакуацією поранених військових з-під Соледару та Бахмуту.

Про це повідомили у Тростянецькій селищній територіальній громаді.

«Невропатолог Тростянецької лікарні В’ячеслав Ростиславович Співак майже три десятки років працює в поліклініці, а при потребі – у відділенні. Той, хто хоч раз потрапляв до нього на прийом з проблемами зі здоров’ям, наступного разу знову звертається до нього, бо впевнений, що неодмінно поставить правильний діагноз, припише правильне лікування й поставить на ноги.

Віднедавна біля кабінету В’ячеслава Ростиславовича зовсім не людно. Ніхто вже й не шукає його в довгому коридорі поліклінічного відділення лікарні, як ще кілька місяців тому. Лікар Співак – на війні», – розповідають про «Дока» у громаді.

Зараз капітан медичної служби В’ячеслав Співак займається евакуацією поранених з-під Соледару та Бахмуту. Там вже тривалий час точаться бої.

«Док» надає кваліфіковану допомогу, сортує за ступенем поранення та відправляє військових у тиловий шпиталь.

«Я не ховаюся за спини інших, Бог береже. Сподіваюся – виживу. Тільки не робіть з мене героя. Тут – усі Герої!», – розповідає В’ячеслав Співак.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото поліції