18 верес. 2023 19:27

Останнє оновлення  
18 верес. 2023 19:31
Суспільство
0

763

0

Ліцей на Вінниччині виграв грант на створення інтерактивного лазерного тиру

Ліцей на Вінниччині виграв грант на створення інтерактивного лазерного тиру

Ліцей з с.Корделівки, що на Вінниччині здобув грант на реалізацію проєкту «Готуємо захисників Вітчизни».


За інформацією Калинівської міської ради, опорний заклад загальної середньої освіти - ліцей з дошкільним підрозділом с.Корделівка Калинівської міської ради здобув перемогу у конкурсі проєктів, в рамках реалізації програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області «Успішні сильні громади».

Навчальний заклад презентував проєкт «Готуємо захисників Вітчизни», який передбачає відкриття інтерактивного лазерного тиру.

«Впродовж багатьох років команда нашого закладу освіти здобуває перемогу на Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл». Відкриття інтерактивного лазерного тиру – це наша давня мрія, до якої ми поступово наближаємося. Впровадження змін у викладанні предмета «Захист України» наш заклад освіти розпочав у 2021 році, коли ми капітально відремонтували кабінет, осучаснили наочні та дидактичні матеріали, придбали нові меблі. Школа має потужну мережу Інтернет та покриття WI-FI, що дасть змогу в повних об’ємах використовувати можливості інтерактивного лазерного тиру, - розповідає директорка закладу освіти та автор проєкту Оксана Смук. – Журі конкурсу відзначило актуальність проєкту. Адже в наш час важливо вміти накласти турнікет, знати, як поводитися з мінами й розтяжками, розуміли, як відбити інформаційні атаки ворога й навіть тримати зброю в руках та вміло нею користуватися».

В рамках реалізації проєкту ліцей отримає грант у розмірі 45 тисяч гривень. Також у реалізації проєкту візьме участь Калинівська міська рада.

Реалізація проєкту допоможе підвищити рівень підготовки допризовної молоді до служби у ЗСУ та навчальних закладах військового призначення, усвідомлення учнівською молоддю свого обов'язку щодо захисту України у разі виникнення загрози суверенітету та територіальної цілісності держави.


Вінниця.info, фото Калинівської міської ради