11 трав. 2023 13:01

Останнє оновлення  
11 трав. 2023 13:01

1 хвилина читання

Новини компаній
0

197

0

Луцька команда “Любарт” категорії U-13 стала чемпіоном України з футзалу

Луцька команда “Любарт” категорії U-13 стала чемпіоном України з футзалу

Декілька днів тому в Коломиї відбувся останній матч цьогорічного Чемаіонату України з футзалу серед команд вікової категорії U-13. І саме в цій грі тріумфально виграла луцька команда “Любарт”


Варто відзначити, що ще в січні в Луцьку пройшов перший з’їзний тур. Саме по його завершенню сформували Першу та Вищу ліги. В цьому турі футбольний клуб “Любарт” зміг обійти всіх суперників зі своєї групи та потрапити у найсильніший дивізіон. Звісно ж, великий вклад в цю перемогу зробив тренер ФК – Олександр Лисенко. Саме завдяки його наполегливій роботі, команда поїхала на наступні матчі до Прикарпаття вже у якості фаворитів. 


Завдяки такому гарному початку на Favbet поставили досить високі коефіцієнти саме на матч за участю луцької команди. За підсумками першого туру у них вже були великі шанси обіграти інші команди і, як мінімум, дійти до фіналу. Саме тому і Vbet прогнозували їх перемогу. І не прогадали, адже ФК “Люберт” змогли вибороти абсолютну преремогу. Хоча на деяких етапах боротьби за місце чемпіонів у них виникали складнощі.


Наприклад, лучани програли команді “Снятин” з рахунком 3:6, а перемога над клубом “Коцюбинське” далася їм вкрай важко. Після програшу дехто навіть почав серйозно сумніватися в тому, що “Люберт” таки зможе отримати золото. Але завдяки тому, що “Снятин” двічі зіграв внічию, ситуація вирівнялася і шанси лучан на перемогу знову збільшилися.


Наступним кроком до перемоги лучан став виграш у трьох основних матчах. Суперниками луцької команди були: “Балта”, КДЮСШ-1 з Черкас і “Барса” з Шостки. Першу команду гравці “Любарта” обіграли з рахунком 2:1, другу і третю. – з однаковим “сухим” рахунком 3:0. Завдяки таким карколомним перемогам, луцька команда набрала 12 очок і обійшла “Снятин” на один пункт.


Команда показала дуже високий результат та професіоналізм. Капітан лучан був визнаний найкращим гравцем атакувального плану, Максим Хамцов став найкращим гравцем команди, а Дмитро Назарук – найкращим бомбардиром, який забив 12 м'ячів.


Тренер Олександр Лисенко відзначив, що завжди вірив в свою команду, хоча критики в ній сумнівалися. Віра тренера базувалася на тому, що діти посилено тренувалися та виконували всі завдання, які він перед ними ставив. Завдяки цьому “Любарт” став одним із топових клубів серед дитячих команд.


До речі, вікові категорії “Любарта” U-9 та U-14 також вже взяли по золоту в 2023-му році. А U-10 завоювали бронзу. Тож можна впевнено сказати, що цієї весни луцька команда “Любарт” стала чемпіоном України абсолютно заслужено.