25 серп. 2022 10:15

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 14:20
Новини компаній
0

87

0

Магазин ортопедичних товарів у Вінниці

Магазин ортопедичних товарів у Вінниці

У магазині Медтехніка Ортомедiка для кожного відвідувача знайдеться потрібний товар


Ортопедія - велика область хірургії, що спеціалізується на дослідженні та лікуванні широкого спектра патологій опорно-рухової системи. Ортопедична продукція, у свою чергу, є товарами, які ефективно дозволяють впоратися з симптомами хвороби і згодом усунути її джерело. Бандажі та корсети призначені для здійснення фіксації, захисту та корекції. Масажні пристрої допомагають у розробці м'язових структур та сприяють прискоренню кровотоку. Ортопедичне взуття та устілки допомагають позбутися плоскостопості, коригують різні деформації нижніх кінцівок. Також до ортопедичних товарів відносяться подушки для сну, які дозволяють зберегти здоров'я шиї та хребта. Де знайти ці товари? Запрошуємо вас відвідати магазин ортопедичних товарів у Вінниці Медтехніка Ортомедiка, в якому для кожного відвідувача знайдеться потрібний товар. Також у салоні представлені товари наступних категорій: медична техніка, компресійний трикотаж, реабілітаційні засоби, у тому числі продукція догляду за літніми та інвалідами. Товари для краси та спорту, компресійний трикотаж для реабілітації після хірургічних операцій – це та багато іншого ви знайдете лише у нас.

Корсетно-бандажні вироби

Бандажі та корсети, пояси та коректори — все це корсетно-бандажна продукція, яка застосовується у різних ситуаціях. Регулярні тренування, реабілітаційний період після травми, післяопераційне відновлення, викривлення хребта, хронічні захворювання суглобів — це приводи для того, щоб купити бандаж. Почнемо з того, що ортопедичний бандаж – це спеціальний медичний засіб, який:

  • досить щільно фіксує та розвантажує суглоб;
  • надає на нього компресійну дію;
  • іммобілізує кінцівку (обмежує її надмірну рухливість).

Бандажі післяопераційного типу, а також коректори постави, виконують інші функції. Так, наприклад, післяопераційний бандаж необхідний для підтримки ослабленої після операції області. Носіння такого виробу знижує ймовірність післяопераційних ускладнень, розходження швів та нагноєння ран. Реабілітація відбувається прискорено та ефективно. Коректори постави фіксують грудопоперечну зону хребта і добре справляються з виправленням порушень. Коректор постави може бути призначений як дитині, так і дорослому. Такі вироби часто застосовують у профілактичних цілях.

Фіксація компресійного бандажу може бути проявлена легкою мірою (такі бандажі зазвичай називають еластичні), помірною, а також жорсткою. Тип фіксації у бандажах також має деякі відмінності, а саме:

  1. Функціональна фіксація. Щільне прилягання бандажа до суглоба, компресійна дія, часткова іммобілізація.
  2. Стабілізуюча фіксація. Чинить помірний або жорсткий вплив на уражену область. Конструкція таких виробів зазвичай включає пластмасові або металеві ребра жорсткості. Іммобілізація може бути як частковою, так і абсолютною.

Великий вибір бандажів, поясів, корсетів для вагітних, післяопераційних виробів та інших типів ортопедичних товарiв ви знайдете у магазині Медтехніка Ортомедiка у Вінниці. У нас ви також зможете купити медтехніку для дому, все для реабілітації після травм та операцій, а також компресійну білизну для лікування варикозу.

Медтехніка та компресійний трикотаж

Медичні діагностичні прилади, градусники, термометри, інгалятори — все це ви знайдете у Медтехніка Ортомедiка у Вінниці. Також в асортименті нашого магазину є великий вибір компресійного трикотажу від кращих європейських торгових марок. Найкращі флебологи України та Європи призначають пацієнтам компресійні панчохи чи колготи для запобігання, а також лікування варикозу та інших порушень кровоносних судин та лімфи. Незважаючи на поширеність і деяку "повсякденність" такої проблеми, як, варикоз, багато хто недооцінює цю патологію, застосовуючи "домашні методи лікування". Якщо ви зіткнулися з хворобами вен і судин або запідозрили у себе перші симптоми варикозу - обов'язково зверніться до лікаря. Фахівець встановить проблему, оцінить її стадію та підбере для вас клас компресійного трикотажу індивідуально.

Сьогодні на ринку безліч якісних та гідних виробників компресійної білизни. З більшістю з них ми працюємо безпосередньо. У магазині Медтехніка Ортомедiка у Вінниці ви можете купити компресійний трикотаж наступних брендів:

  • Medi (Німеччина);
  • Aurafix (Туреччина);
  • Venoflex Thuasne (Франція);
  • Relaxsan (Італія);
  • Pani Teresa (Польща) та інші.

Фахівці нашого магазину допоможуть вам вибрати компресійну білизну і дадуть відповідь на всі ваші питання, однак, перед покупкою компресійної білизни, не забудьте отримати рекомендації від вашого лікаря.