16 груд. 2022 12:42

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:27
Суспільство
0

63

0

Маленьких вінничан та гостей Вінниці запрошують до Садиби Подільського Чарівника

Маленьких вінничан та гостей Вінниці запрошують до Садиби Подільського Чарівника

Подільський чарівник вже готує гостинці та чекає від діток «листи бажань», а також листи та малюнки для воїнів ЗСУ


Подільський зоопарк запрошує маленьких вінничан та гостей Вінниці до участі у новорічно-різдвяних заходах у Садибі Подільського Чарівника. Розважальні програми для дітей триватимуть з 19 грудня по 19 січня.

Про це повідомляє Подільський зоопарк на своїй сторінці у Фейсбук.

Всі учасники дійства зможуть відвідати Садибу Подільського чарівника. Казкові феї, надійні помічниці Подільського чарівника, влаштують захоплюючу мандрівку казковими локаціями та незабутню екскурсію Подільським зоопарком.

«Завдячуючи воїнам ЗСУ, які стримують ворожу навалу, наші маленькі відвідувачі, зокрема, і діти тих, хто воює, діти, які вимушено покинули свої домівки, попри війну зможуть поринути у світ дитинства та відчути справжню казково-магічну різдвяну атмосферу.

У програмі новорічно-різдвяні руханки навколо ялинки під падаючими з неба сніжинками.

Подільський чарівник вже готує гостинці та чекає від діток «листи бажань», а також листи та малюнки для воїнів ЗСУ. Відправити їх можна на поштову скриньку за адресою: вулиця С. Зулінського, 9 або ж принести особисто. Поштова скринька Подільського чарівника розташована при вході у Садибу», - йдеться в повідомленні.

Будівництво Садиби Подільського чарівника та вхідної групи Подільського зоопарку здійснювалось в рамках проєкту «Подільський зоопарк як центр сімейного дозвілля», який розроблено Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації та реалізується в рамках виконання Угоди з Європейським Союзом про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України.

Участь у новорічно-різдвяних програмах здійснюватиметься за попереднім записом за телефон: +38(068)160-62-04.

Для дітей воїнів та дітей зі статусом ВПО вхід до зоопарку безкоштовний.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото зоопарку