20 січ. 2011 15:39

Останнє оновлення  
9 берез. 2023 20:08
Влада
0

26

0

Міністр оборони привіз військовим медикам Вінниці сучасне медобладнання. ФОТОрепортаж

Міністр оборони привіз військовим медикам Вінниці сучасне медобладнання. ФОТОрепортаж

Наприкінці 2010 року військове відомство закупило медичного обладнання на 100 мільйонів


У Вінниці Міністр оборони України Михайло Єжель передав Військово-медичному клінічному центру Центрального регіону нове сучасне медичне обладнання.

Зокрема, Міністр оборони вручив представникам військових частин сертифікати на стерилізатори повітряних ГП-40, опромінювані бактерицидні ОБН-75-Р, електрокардіографи «Хардміро» та дихальні (респіраторний мішок) Медікар.

М.Єжель також зустрівся з колективом центру та зазначив, що через цей центр проходить дуже багато людей і вони повинні отримувати якісну медичну допомогу. «Наприкінці 2010 року було закуплено медичного обладнання на 100 млн. грн. і в 2011 році планується закупити обладнання для центрів та військових частин на 100 млн. грн.», - сказав Міністр оборони України.

Довідка

Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону – високоспеціалізований багатопрофільний лікувально-профілактичний заклад з поєднанням функцій органів управління медичною службою в центральному регіоні України.

До складу Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону входять 6 військових госпіталів, які дислокуються у Хмельницькому, Старокостянтинові, Житомирі, Новоград-Волинському, Білоцерківському, 59-й військовий мобільний госпіталь та 54-й військовий лазарет с.Цибульово, Кіровоградської області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВИННИЦА.info


0
0