20 груд. 2022 13:16

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:26
Суспільство
0

134

0

Монастирський нагородив школярок з Вінниччини, які зібрали 200 тисяч гривень для військових

Монастирський нагородив школярок з Вінниччини, які зібрали 200 тисяч гривень для військових

Дівчатка із мамами випікають печиво і солодощі, а отримані кошти від продажу смаколиків передають на підтримку Збройних сил України


Днями Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський нагородив трьох школярок з Вінниччини, які зібрали 200 тисяч гривень для військових у госпіталях.

Про це повідомили у поліції Вінниччини.

«Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський спільно зі співачкою Тіною Кароль та зірками шоубізнесу привітав маленьких героїв зі всієї України та вручив подарунки до Дня Святого Миколая. Кожен із нагороджених зробив свій внесок у майбутню перемогу України.

Серед запрошених діток були жительки Жмеринської територіальної громади. Три подруги, шестикласниці Маргарита і Анна та семикласниця Аріна попри юний вік долучились до волонтерського руху», – йдеться у повідомленні поліції.


Дівчатка із мамами випікають печиво і солодощі, а отримані кошти від продажу смаколиків передають на підтримку Збройних сил України. Солодощі ручної роботи купували і в кабінетах посадовців, і у підземному переході та навіть в електричках.

Героїчні школярки зібрали понад 200 тисяч гривень та надали потужну підтримку для військових в госпіталях Вінниці, Львова, Запоріжжя, закупили необхідні речі для наших хлопців на передову, а також купити справжній бандеромобіль Volkswagen Touran.

«Ваші історії надихають не лише мене, а й увесь наш великий колектив – поліцейських, рятувальників, нацгвардійців. Цей непростий час показує, що герої серед нас. Це дуже непростий період і я особисто заряджаюсь такими зустрічами», – зазначив Денис Монастирський.

Спільно з очільником МВС дітей нагороджувала українська співачка Тіна Кароль.

Мрія юних вінничанок Маргарити, Анни та Аріни – це найшвидша перемога, а після – з подарунками поїхати до військових, яким допомагали, а потім, святкуючи, збирати кошти на відбудову України.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото поліції