23 черв. 2016 13:25

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:50
Місто
0

102

0

Моргунов перевірив улюблені місця відпочинку вінничан: новинки паркових зон Вишеньки

Моргунов перевірив улюблені місця відпочинку вінничан: новинки паркових зон Вишеньки

Моргунов перевірив улюблені місця відпочинку вінничан: новинки паркових зон Вишеньки

 


 Спортивні зали під відкритим небом, ігрові майданчики та альпін-парк у парку Дружби народів та Лісопарку встановили меценати, а мерія за рахунок міського бюджету проводить благоустрій територій.

Як змінюються зони відпочинку вінничан, під час виїзної наради, 23 червня перевірив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Лісопарк з Wi-Fi

Раніше підприємці встановили дитячий майданчик, тренажерний комплекс та провели благоустрій навколо нього. Зараз департамент комунального господарства облаштовує зону для парковки авто, пішохідну зону, велодоріжку, встановили 20 світлодіодних ліхтарів та 8 камер відеонагляду. Є в Лісопарку навіть Wi-Fi. ДП Вінницьке обласне лісове та мисливське господарство» встановить 4 альтанки, та деревяні лавочки вздовж центральної алеї.

 

Парк Дружби народів: тренажери встановлені під контролем «кіборга» та альпін-парк

В парку Дружби народів меценатами встановлено тренажерний майданчик та майданчик для стріт-ворк-ауту. Роботи по встановленню тренажерів зайняли три тижні. Цікаво, що встановленням тренажерів займався колишній боєць 90-ї бригади на ім’я Олександр.

 

9 липня планують відкрити альпін-парк – це мотузкове містечко з повітряним велосипедам, серфінгом. Вік відвідувачів необмежений. Вартість квитків обіцяють демократичну в межах 50 гривень.

 

«Це яскравий приклад того як меценати і бізнесмени разом з міською владою можуть працювати над благоустроєм територій», - говорить у підсумку мер Вінниці.

Вінниця.інфо