14 лют. 2017 12:25

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:41
Місто
0

85

0

Моргунов виїхав на місце аварії водогону. До кінця дня у Вінниці рух транспорту повністю відновлять

Моргунов виїхав на місце аварії водогону. До кінця дня у Вінниці рух транспорту повністю відновлять

 Моргунов виїхав на місце аварії водогону. До кінця дня у Вінниці рух транспорту повністю відновлять


 Сьогодні вранці у Вінниці трапилась надзвичайна подія – на Хмельницькому шосе прорвало водопровідну трубу діаметром 700 мм. Внаслідок чого вранці біля заводу Аналог, утворилась річка, водою залило і транспортні колії. З 7 години ранку трамваї не ходили по Хмельницькому шосе. Обмежили і рух автотранспорту на Хмельницькому шосе від вулиці Трамвайної до проспекту Юності. Транспорт пустили в об’їзд, через що на вузьких другорядних вуличках утворювались затори. До усунення наслідків «Н.П.» залучили всі служби міста. 

Міський голова Сергій Моргунов виїхав на місце події, аби з’ясувати, що саме трапилось. На той час працівники водоканалу розкопували місце прориву біля «Лісопарку», щоб полагодити трубу, а працівники транспортної компанії прочищали та випробовували колію, щоб пустити трамваї.

Заступник міського голови Микола Форманюк повідомив, що до кінця дня рух транспорту повністю відновлять.

«Сьогодні вранці о 6.50 надійшло повідомлення про прорив високої труби, яка проходить по Хмельницькому шосе. Всі служби виїхали на місце, і «Водоканал», і транспортна компанія. Транспортна компанія займалась тим, щоб забезпечити людей перевезенням, бо це година пік. «Водоканал» займається ремонтом прориву.

Щодо транспорту. Зараз трамваї ходять до депо, там розвертаються. Ми запускаємо трамвай «двійку», колом по Вишеньці, щоб розвантажити пасажиропотік. Пускаємо також рух автотранспорту по Хмельницькому шосе до 600-річчя.

З коліями є деякі проблеми, але колійники її підправлять і буде відновлено рух по Хмельницькому шосе», - повідомив М. Форманюк.

Дорога для автотранспорту станом на 12. 00 годину перекрита на Хмельницькому шосе між проспектом Юності та вулицею 600-річчя.

Щодо причини аварії, її визначать коли розкопають трубу, але за словами посадовця, вода в помешканнях вінничан є, хоч тиск низький.

«Труба водогону, яку прорвало, забезпечує водою Вишеньку, Поділля, частину центру міста. Але є обвідна труба водогону по якій буде постачатись вода мешканцям. Може бути слабкий тиск, але вода в домівках буде.

Причину аварії будемо визначати, коли розкопаємо прорив. Тоді буде видно причину», - зазначив М. Форманюк.

 

Вінниця.info