16 лют. 2017 13:50

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:41
Місто
0

52

0

На дахах будинків у Вінниці утворились бурульки. Поліція пропонує фотографувати їх і відправляти на вайбер. Фоторепортаж

На дахах будинків у Вінниці утворились бурульки. Поліція пропонує фотографувати їх і відправляти на вайбер. Фоторепортаж

 Фоторепортаж бурульок у Вінниці


 16 лютого у Вінниці сонячно. Температура вдень коливатиметься від 5 морозу до 1 градуса тепла. На дахах будинків від плюсової температури тане сніг та утворюються крижані бурульки. Такі явища часто стають причиною травмування людей.

Наскільки безпечно пішоходам, перевіряв кореспондент Вінниця.info, прогулявшись центральними вулицями міста. Також ми з’ясували в представників муніципальної поліції, які слідкують за дотриманням правил благоустрою в місті, чи обстежують вони небезпечні ділянки.

«Кожного дня близько 30 працівників муніципальної поліції відправляються по маршрутах. Їх задача виявляти факти порушення очищення снігу, льоду та бурульки. Якщо є такі факти, відповідно надаються приписи чи складаються адмінпротоколи на власників будівель.

Перш за все ми кажемо, що потрібно огородити місце де є небезпека.

Одного дня ми виявляємо порушення, даємо припис, наступного дня перевіряємо, якщо не було усунено проблему, ми виписуємо адміністративний протокол.

За 15 лютого було обстежено 267 об’єктів, надано 35 приписів, та складено 11 адміністративних протоколів. 14 лютого 255 об’єктів, надано 36 приписів, складено 28 адмінпротоколів. Загалом з початку зими у Вінниці було складено 135 адмінпротоколів. Це все, що стосується зимового прибирання, в тому числі і бурульки», - каже начальник муніципальної поліції міста Вінниці Василій Гайовик.

Суб’єкти господарювання можуть заплатити штраф в розмірі від 850 до 1700 грн. за неналежне утримання своєї території.

За словами начальника муніципальної поліції, коли вінничани бачать небезпечні ділянки у місті необхідно телефонувати на «Цілодобову варту», або надсилати фото і опис місця на Viber(+380507476563).

 

 

 

 

Вінниця.info