25 серп. 2023 17:58

Останнє оновлення  
25 серп. 2023 17:58

2 хвилини читання

Війна
0

17714

0

На Донеччині загинув 27-річний захисник з Вінниччини

На Донеччині загинув 27-річний захисник з Вінниччини

23 серпня 2023 року, поблизу населеного пункту Невельське Донецької області загинув вірний захисник України з Вінниччини Олег Ржипецький. Про це повідомляє Калинівська міська рада.


За інформацією міської ради, Олег Ржипецький народився 17 серпня 1996 року у Чернятині. Після закінчення школи навчався у Калинівському ПТУ №21. Займався улюбленою справою – ремонтом автомобілів. У червні 2022 року був мобілізований до лав Збройних сил України.

Певний час перебував на полігоні та за кордоном, де проходив навчання, а згодом був скерований на передові позиції фронту для захисту України. Мужньо стояв на захисті України на Миколаївському, Херсонському та Запорізькому напрямках та до останнього боровся з російськими окупантами.

5 лютого 2023 року отримав важке поранення. А після недовгої реабілітації повернувся до своїх побратимів на Донецький напрямок, де й отримав поранення не сумісні з життям.

У житті воїна було безліч мрій, планів та сподівань, проте окупанти обірвали це молоде життя. Тепер Олег назавжди доєднається до Небесних військ України.

У Героя залишилась молода дружина, батьки та двоє братів.

Про дату і час похоронів буде додаткова інформація.

Вінниця.info, фото Калинівської міської ради