14 верес. 2023 17:48

Останнє оновлення  
14 верес. 2023 17:48

2 хвилини читання

Суспільство
0

15348

0

На фронті загинув 26-річний сержант Національної гвардії України з Вінниччини

На фронті загинув 26-річний сержант Національної гвардії України з Вінниччини

На фронті біля Запоріжжя загинув захисник з Вінниччини, сержант Національної гвардії України Володимир Демчук. Герою у квітні виповнилося всього двадцять шість років. Пр це повідомляє Калинівська міська рада.


Народився Володимир Демчук 29 квітня 1997 року у Бережанах. Після закінчення школи юнак поступив на навчання до Вінницького аграрного університету. Здобувши мирну професію, хлопець надав перевагу військовій формі. Після проходження строкової служби у Білій Церкві підписав військовий контракт із військовою частиною 3028.

До останнього свого подиху Герой залишався вірним військовій присязі.

За важкі роки війни пройшов загартовування у жорстоких боях за Київ, Білогорівку, Сіверськодонецьк, Лисичанськ, Спірне, Роботине.

У 26 років нацгвардієць мріяв про власний дім, дружну сім'ю, щасливе дитинство донечки та народження сина. Він дочекався народження сина, але ніколи не побачить його перші кроки, не почує перші слова.

Осиротілими залишилися дворічна донечка та новонароджений син, вдовою залишилася молода дружина, батьки втратили найкращого сина, а брат – вірного друга та порадника.

Щирі співчуття рідним і близьким Героя!

Вінниця.info, фото Калинівської міської ради