25 лют. 2010 19:01

Останнє оновлення  
9 берез. 2023 19:49
Місто
0

28

0

На каждого жителя Винницы разработают электронный медицинский паспорт

На каждого жителя Винницы разработают электронный медицинский паспорт

На кожного мешканця Вінниці буде розроблятись електронний медичний паспорт.

 


На кожного мешканця Вінниці буде розроблятись електронний медичний паспорт.

Про це ВІННИЦЯ.info повідомили в управлінні у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю Вінницької міської ради.

Під час медичною колегії міського управління охорони здоров'я начальник управління охорони здоров'я Вінницької міської ради Тамари Васильчук пояснила, що це нововведення дасть змогу в оперативному режимі отримувати повну інформацію про пацієнта та бачити реальну картину необхідних обсягів медичної допомоги.

Також у найближчій перспективі медики планують частину послуг пологодопоміжної служби перевести на госпрозрахункову основу. Буде створено сучасну систему надання першої невідкладної допомоги інсультним хворим.

У свою чергу, завданням №1 мер Вінниці Володимир Гройсман також назвав побудову якісно інших стосунків «лікар-пацієнт», що сприятиме підвищенню рівня довіри та якості обслуговування хворих. «Здорова людина, вчасна та якісна допомога, шанобливе ставлення - це те, чого ми прагнемо. Крім того, ми маємо підвищити рівень відповідальності медперсоналу, аби не допускати помилок», - сказав В.Гройсман.

Мер Вінниці звернувся до колективів лікувальних закладів із проханням: «проявляйте ініціативу, аби спільно ми могли розробити та втілити рішення по реформуванню галузі охорони здоров'я обласного центру».

 

ВИННИЦА.info

 


0
0