30 трав. 2017 14:15

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:37
Місто
0

68

0

На околиці Вінниці зводять притулок для тварин. Фоторепортаж з будівельного майданчика

На околиці Вінниці зводять притулок для тварин. Фоторепортаж з будівельного майданчика

 Як будують притулок для тварин у Вінниці. Фоторепортаж


У Вінниці триває будівництва притулку для тварин по вулиці Гонти. Більше половини робіт вже виконано.

Навколо майбутнього притулку встановили високий бетонний паркан. На території вже збудовані два корпуси з вольєрами, та виритий котлован під третій корпус. У нових приміщення встановили пластикові вікна, двері, є перестінки. В середині приміщень, ще проходять внутрішні роботи.

Робітники, які працюють на місці, розповідають, що по переду будівництво ще одного корпусу з вольєрами, адмінбудівлі, клініки, встановлення вольєрів для вигулу тварин у всіх корпусах, вентиляція, завершення внутрішніх робіт.

«Приблизно 65 % робіт вже виконано. По договору ми маємо закінчити до кінця року, але я думаю ми завершимо раніше. Котлован під ще одну будівлю ми викопали, скоро будемо заливати його. Адміністративний корпус та клініка вже зроблені, повністю готові. Як тільки ми зробимо фундамент поставимо їх. А також благоустрій буде», - каже директор «Агропродсоюз» Юрій Студент.

Журналіст Вінниця.info, побував на будівельному майданчику.

Нагадаємо, департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міськради 13 липня уклав угоду з ТОВ «Підприємство «Агропродсоюз» на будівництво притулку для безпритульних тварин. Вартість угоди склала 5,9 млн. гривень.

Будівництво притулку спочатку викликало супротив активістів. Згодом мерія та захисники тварин дійшли компромісу, прибравши з Програми регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Вінниці пункт щодо евтаназії тварин, через 45 днів перебування їх в притулку.

Як відомо,активісти порахували безпритульних тварин у Вінниці.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вінниця.info