9 верес. 2022 13:27

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 14:13
Місто
0

198

0

На Поділлі завершили будівництво муніципального будинку з підземним паркінгом

На Поділлі завершили будівництво муніципального будинку з підземним паркінгом

Це 9-поверхова будівля з підземним паркінгом, у якій вінничани отримали 75 квартир


У мікрорайоні Поділля завершили будівництво муніципального будинку, що навпроти школи №24. Це 9-поверхова будівля з підземним паркінгом, у якій вінничани отримали 75 квартир, їх розподілили по квотах для різних категорій населення.

Про це повідомив заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний.

«Це перший муніципальний будинок, де передбачений підземний паркінг. В наших умовах, погодьтеся, це досить важливий аспект з точки зору безпеки під час повітряної тривоги. Тут зможуть розміститися сотні людей – як жителі самої багатоповерхівки, так і учні та вихованці навчальних закладів, що розташовані поруч.

В паркінгу також мають облаштувати санвузол для комфортного перебування людей. Тим часом в дворі передбачені місця лише для спецтранспорту, а не для приватних авто!», – йдеться у повідомленні.

У цьому будинку вінничани отримали 75 квартир, які розподілили по квотах для різних категорій населення, серед яких люди з інвалідністю (6), учасники АТО/ООС (багатодітна родина (1) та молоді сім'ї (3), а також медики (10) та працівники освіти і культури (23).

Однією з особливостей цього будинка є каркасна технологія будівництва.

Нагадаємо, будівництво муніципального житла по вулиці Анатолія Бортняка розпочали навесні 2021 року. Тоді навколо ще майбутнього будинку розгорівся скандал. Вінничани, які мешкають в будинках, що поруч, казали, що коли купували квартири, то в документах про висотку «вікна у вікна» не йшлось.

Більше читайте ТУТ.Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото зі сторінки Андрія Очеретного