24 лют. 2023 15:41

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 12:58
Економіка
0

108

0

На сесії Вінницької міськради виділили майже 22 млн грн для захисників та погодили передачу допомоги для Херсона

На сесії Вінницької міськради виділили майже 22 млн грн для захисників та погодили передачу допомоги для Херсона

Сьогодні на сесії Вінницької міської ради депутати виділили майже 22 мільйони гривень для захисників та погодили передати звільненому місту Херсон сотню контейнерів для збору відходів.


Сьогодні на сесії Вінницької міської ради депутати виділили майже 22 мільйони гривень для захисників та погодили передати звільненому місту Херсон сотню контейнерів для збору відходів.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької міської ради.

Так, під час сесії депутати затвердили чергові зміни до бюджету Вінницької міської територіальної громади на 2023 рік. Мова йде про перерозподіл деяких видатків спеціального фонду у межах загальної суми асигнувань, передбачених у головному кошторисі на поточний рік.

«Спрямовуємо кошти на підтримку наших Збройних Сил, підрозділів оборони і силових структур, які сьогодні забезпечують безпеку в нашому місті і області. В цьому рішенні ми понад 20 млн грн виділяємо на покращення забезпечення 4 військових частин, це в тому числі закупівля генераторів, які потрібні безпосередньо на фронті в зоні активних бойових дій. Так само надаємо 4 млн грн на підтримку нашого Військово-медичного центру - на проведення відповідних відновлювальних робіт у певному відділенні. Також підтримуємо підрозділи ДСНС. Окрім того щодо будівлі ДРАЦСу, у тому числі і укриття, - потрібні відновлювальні ремонтні роботи внаслідок ракетного удару», – зазначив Сергій Моргунов.

Відповідно до сесійного рішення, на потреби захисників спрямують майже 22 млн грн. Зокрема, 11 млн грн направлять на виконання «Програми заходів забезпечення обороноздатності військових частин та інших військових формувань Вінницького гарнізону, територіальної оборони та мобілізаційної підготовки на території Вінницької міської територіальної громади на 2021-2025 роки».

Окрім того, 10,8 млн грн передбачено на матеріально-технічне зміцнення та підвищення боєздатності військової частини Нацгвардії.

Також додали кошти на реалізацію заходів правоохоронної програми. Частину із них спрямують на потреби Вінницького міського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС області.

Поряд із тим, підсилено фінансове забезпечення пожежних частин. Усе для того, аби вони мали змогу оперативніше та ефективніше реагувати у випадку надзвичайних ситуацій.

Крім цього, передбачене фінансування на завершення робіт, пов’язаних із ліквідацією наслідків російського теракту 14 липня минулого року. Зокрема, мова йде про продовження капітального ремонту будівель комунальних закладів.

Окремо, додаткові кошти спрямували на капітальний ремонт багатоквартирних будинків (включно з будинками ОСББ), укриттів шкіл та дитячих садочків, організацію благоустрою населених пунктів.

Також, сьогодні своїм рішенням депутати Вінницької міської ради погодили передати звільненому місту сотню контейнерів для збору відходів. Гроші на їх придбання виділили ще на січневій сесії.

«Кожний день у Херсоні патова ситуація. Досить складно. Постійні обстріли. Навіть немає часу сховатися людям, постійно жертви цивільних … Але разом із тим критична інфраструктура потребує відповідної роботи. І в даному випадку ми допомагаємо їм з цими контейнерами, які вони попросили», – каже він.

Після нещодавнього «господарювання» окупантів громаді залишилось фактично знищене та розграбоване комунальне майно. У міській адміністрації зазначають, що мають проблеми і з громадським транспортом, і забезпеченням людей іншими важливими послугами. Водночас дуже важкою залишається ситуація зі збором побутових відходів.

«Це питання техногенно-екологічної безпеки, тому ми докладаємо максимум зусиль для організації збору й вивозу сміття на полігон. Але, самі розумієте, ситуація надзвичайно складна. Рашисти викрали все - від сміттєвозів до контейнерів. Комунальному підприємству «Парки Херсону», яке віднедавна опікується прибиранням міста, доводиться практично стягувати техніку та сміттєві баки, як - то кажуть «з миру по нитці», – розповідає директор департаменту міського господарства Херсонської міської ради Дмитро Кобець. – Дуже приємно, що Вінниця не залишається осторонь і завжди однією із перших приходить на допомогу, швидко реагуючи на прохання нашої міської військової адміністрації. Знаємо, що й вам сьогодні нелегко й тим більше цінуємо все, що для нас робите».

Загалом Вінниця закупила і незабаром відправить до Херсона 100 металевих контейнерів для збору побутових відходів, об’єм кожного 1,1 м3.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото ВМР