9 лип. 2017 17:00

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:35
Суспільство
0

81

0

На Вінниччині два брати з друзями власноруч відремонтували автобусну зупинку

На Вінниччині два брати з друзями власноруч відремонтували автобусну зупинку

 На Вінниччині два брати з друзями власноруч відремонтували автобусну зупинку


 Вже більше 15 років автобусна зупинка в селі Берізки Бершадські була у зруйнованому вигляді. Повернувшись із зони АТО Віталій Дудін разом зі своєю дівчиною Яною та братом Михайлом взялися за ремонт.

На допомогу братам прийшли односельчани та друзі. Старші люди допомагали грішми або просто приносили потрібні будівельні матеріали або просто ділилися залишками фарби. А начальник місцевого автодору допоміг заасфальтувати територію і облаштувати «кишеню» для зупинки транспорту.

Активна громада села вже встигла розчистити пляж на річці Південний Буг, встановити волейбольну площадку для дітей, привести у порядок територію біля сільського клубу.

На ремонт автобусної зупинки молодь витратила близько двох місяців.

«Коли Віталій розповів про свої плани відремонтувати зупинку, я відразу погодилася допомогти. Працювали по вихідних і вечорами, після роботи. Потім до роботи долучилися друзі. Хлопці виконували фізичну роботу, а ми з дівчатами наносили малюнки. Загалом намалювали п’ять картин. На двох зовнішніх бокових стінах зображені берізки, на честь назви села. Внутрішні стіни прикрашає півень, бо саме у рік Півня зупинка оновилася, і жар-птиця. А на центральній стіні – український козак зі старшинськими погонами, який, як кажуть люди, схожий на Віталія, хоча зачіска у нього інша, – жартуючи, коментує Яна.

Колишній розвідник Віталій Дудін має ще багато проектів. До кінця літа хлопець, за підтримки односельчан, планує встановити спортивний майданчик біля сільського клубу. А восени приступити до зведення альпійської гірки, яку хоче сформувати у формі карти України і засадити багаторічними квітами.

Урочисте відкриття відбулося 7 липня з піснями та танцями на Івана Купала.

 

Вiнниця.info