27 лип. 2017 17:29

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:34
Культура
0

113

0

На Вінниччині художники п’ять днів створювали картини, на яких зображені місцеві пейзажі та визначні пам’ятки

На Вінниччині художники п’ять днів створювали картини, на яких зображені місцеві пейзажі та визначні пам’ятки

 Художники з Києва та Вінниці п’ять днів створювали картини 


  На Брацлавщину приїхали художники з Києва та Вінниці на пленер в рамках проекту «Мистецькі експедиції». Митці кілька днів прожили на Вінниччині та за цей час створили картини, на яких зображені пам’ятки архітектури та неймовірні пейзажі місцевості.

27 липня в залах Вінницького обласного художнього музею відбулася виставка картин «БрацLove з першого погляду», як результати пленеру.

Серед картин художників: «Костел у Брацлаві», «Літо в Зяньківцях», «Замкова гора», «Будинок Шойхета». Всього художники створили за 5 днів перебування на Брацлавщині – 20 художніх полотен. За цей час художники з Києва та Вінниці відвідали Брацлав, Монастирське, Грабівці, Зяньківці.

Участь в пленері взяли київські художники, члени Національної спілки художників України Лариса Пуханова, Оксана Возіянова, Олексій Возіянов, Світлана Бринюк, Анастасія Рябчук, Галина Дігас, Марія Луцик та вінничанка Алла Білоус.

Захід присвятили пам’яті заслуженого працівника культури України Іллі Безбаха, який 30 років очолював Вінницький обласний художній музей.

В рамках заходу в музеї експонується ще одна виставка. Це картини жителея Брацлава - Василя Муржака.

 

 

 

 

Картини Василя Муржака

 

 

 

Вінниця.info