3 серп. 2017 17:14

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 14:21
Економіка
0

20

0

На Вінниччині профінансують 236 проектів розвитку громад

На Вінниччині профінансують 236 проектів розвитку громад

 Цього року конкурс був досить складним, адже кількість претендентів значно зросла.


 3 серпня за участю першого заступника голови Вінницької ОДА Андрія Гижка відбувся семінар щодо особливостей реалізації проектів-переможців 14-го обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Вінниччини.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької ОДА.

«Цього року конкурс був досить складним, адже кількість претендентів значно зросла.  Незалежними експертами оцінено проекти та виставлено відповідні бали.  Для визначення переможців конкурсу цьогоріч враховувалась лише кількість набраних балів. Окрім того, всі проекти, які подавались на конкурс були зашифровані і представники комісії могли бачити лише цифровий код того чи іншого проекту, що, знову ж таки, говорить про незаангажоване проведення конкурсу. Таким чином, за кількістю виставлених балів було визначено переможців 1-ї і 2-ї черги», - зазначив Андрій Гижко.

Окремо він зупинився на питанні звітності та ефективності використання коштів.

«Звертаю увагу на новий напрям, відповідно якого розроблялись проекти, а саме - екологічний. Говорячи про переможців проектів в даному напрямі, то головним є відповідність і дотримання Постанови КМУ №1147, де є чітко визначений перелік напрямків використання коштів екологічного фонду. Якщо говорити в цілому, то слід відзначити, що якість написання проектів помітно зросла. І в останні роки спостерігається тенденція до того, що переможці конкурсу - це ті громади, які подають ідеї дійсно європейського рівня і спрямування», - посадовець.

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк розповів, що в поточному році обласною Радою передбачено майже 23 млн. грн., що дасть змогу профінансувати 236 проектів з розвитку територіальних громад.

Вінниця.info