27 квіт. 2017 12:53

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 14:25
Суспільство
0

35

0

На Вінниччині учасники АТО можуть самостійно обирати санаторій. В бюджеті на це вже розраховані кошти

На Вінниччині учасники АТО можуть самостійно обирати санаторій. В бюджеті на це вже розраховані кошти

Від 6 квітня 2017 для учасників АТО установлено граничну вартість путівки


На цьому тижні до бюджету Вінницької області надійшло 1,5 мільйони гривень  на закупівлю путівок для безкоштовного санаторно-курортного лікування.  Серед пільгових груп і  учасники АТО.  

Від початку цієї весни діє нова послуга, яка працює по принципу тристороннього договору між учасником АТО, органом соціального захисту населення та санаторно-курортним закладом.  Тобто, учасник АТО тепер самостійно обирає собі санаторій, в якому буде проходити лікування.  

«Раніше розпорядники коштів  проводили відповідні тендери на надання санаторно-курортного лікування. Хтось ці тендери вигравав і відповідно всіх направляли туди. Зараз ситуація змінена. Фактично, той, хто споживає послуги, обирає місце, де хоче проходити реабілітацію. І тому мова йде про цю тристоронню угоду», - повідомила Вінниця.info директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Вінниччини Наталія Заболотна.

Особа самостійно обирає санаторій за таким принципом. Спочатку звертається до органу соціального захисту за місцем реєстрації, або місцем фактичного проживання. Орган соціального захисту перевіряє цей заклад на всі відповідні вимоги: цінова політика, надання тих базових послуг, які відповідають направленню.

Від 6 квітня 2017 для учасників АТО установлено граничну вартість путівки, ліжко-дня за надання базових послуг санаторно-курортного лікування цього року - 5250 грн.  без ПДВ.

Вінниця.info