22 серп. 2022 13:41

Останнє оновлення  
20 берез. 2023 13:22
Суспільство
0

85

0

На Вінниччині 70% закладів освіти готові до роботи офлайн, але рішення про формат навчання приймають громади, педради і батьки

На Вінниччині 70% закладів освіти готові до роботи офлайн, але рішення про формат навчання приймають громади, педради і батьки

Рішення про те, як навчатимуться діти – офлайн чи дистанційно, приймають громади, педради і батьки


У Вінницькій області із 1428 закладів освіти, 70% готові до очного навчання, але рішення про те, як навчатимуться діти – офлайн чи дистанційно, приймають громади, педради і батьки.

Про це повідомив заступник директора департаменту гуманітарної політики Вінницької ОВА Володимир Буняк.

«Із 1428 закладів освіти, включаючи заклади вищої освіти, професійно-технічної освіти, фахової передвищої, загальноосвітні, позашкільні та шкільні заклади освіти, на даний момент (станом на 19 серпня – ред.) уже більше 90% закладів освіти, це 1322 заклади уже оглянуті спеціальними комісіями, включаючи і членів Державної служби із надзвичайних ситуацій, які давали рекомендації, відповідно того як потрібно створити безпечне середовище в закладах освіти.

На даний момент близько 70% закладів освіти готові до щоб ми почали роботу в режимі офлайн», - зазначив Володимир Буняк.

За словами посадовця, відповідно до Закону «Про загально середньо освіту», рішення про навчання в тому чи іншому режимі визначається педагогічною, громадою і батьками.

Володимир Буняк також зазначив, що в області відпрацювали алгоритм наших закладів освіти в дистанційному режимі.

«Абсолютно різні платформи використовуються нашими закладами – їх більше 28-ми. Я хотів би акцентувати увагу на платформі роботи лабораторії фізико-математичної гімназії, де розташовані 12500 уроків, які дають гармонійний матеріал. Після кожного уроку є тести», - говорить посадовець.

Заступник директора департаменту гуманітарної політики відмітив, що в нас 3256 дітей переселенців, які будуть здобувати освіту в навчальних закладах області.

Також посадовець повідомив, що 13 тисяч дітей з області знаходяться за межами України.

«Розглядаємо питання про проведення дистанційного навчання, надання освітніх послуг, щоб незалежно від того, де перебувають наші діти, могли отримати рівний доступ до якісної освіти», - зазначив Володимир Буняк.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

title