30 січ. 2023 12:14
110
Одяг зі слідами крові правопорушник намагався знищити
На Вінниччині в селищі міського типу Вапнярка, 27 січня на території місцевої школи під час застілля виник конфлікт між двома чоловіками. Під час суперечки 32-річний чоловік побив літнього односельця, завдавши руками та ногами тілесні ушкодження несумісні з життям. Зловмисник залишив пенсіонера на вулиці помирати, а сам пішов додому.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.
На місці події слідчо-оперативна група та криміналісти зібрали докази причетності до злочину місцевого жителя, який проживає неподалік.
Попередньо слідчі встановили, що між потерпілим, який працював в шкільній котельні, та затриманим під час застілля виникла суперечка. Конфлікт переріс у бійку та молодший з чоловіків побив старшого. Одяг зі слідами крові правопорушник намагався знищити.
Чоловік затриманий в процесуальному порядку та перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Йому повідомлено про підозру. Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.
Слідчим управлінням обласного главку поліції розслідується кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). Зловмиснику загрожує до 15 років ув’язнення.
Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info