25 жовт. 2022 15:14

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:01
Події
0

97

0

На Вінниччині ДБР повідомило про підозру колишньому ліснику

На Вінниччині ДБР повідомило про підозру колишньому ліснику

Службова недбалість лісничого призвела до збитків на понад 4 мільйони гривень


ДБР повідомило про підозру колишньому майстру лісу одного з лісогосподарських підприємств Вінниччини у службовій недбалості, що призвело до збитків на 4,7 мільйони гривень.

Про це повідомили у пресслужбі Вінницької обласної прокуратури.

Протягом 2020 року працівник лісгоспу, неналежно виконуючи свої службові обов’язки через несумлінне ставлення до них, нехтуючи вимогами законодавства, допустив неодноразове необліковане відвантаження невстановленими особами лісопродукції, яка була йому ввірена та перебувала у нього на зберіганні, без здійснення відповідної оплати та без оформлення документів на перевезення вантажу. Загалом у такий спосіб було вивезено майже 350 м3 деревини вартістю близько 700 тисяч гривень.

Крім того, через безвідповідальне ставлення лісівника до покладених на нього службових обов’язків щодо забезпечення належної охорони лісових насаджень, невідомим особам протягом березня – грудня того ж року на території лісгоспу вдалося зрубати більше 500 дерев різних порід, спричинивши збитки державі на 4 мільйони гривень.

Завдяки вжитим у ході досудового розслідування заходам підозрюваним уже відшкодовано 336,6 тис. грн завданих збитків.

Досудове розслідування здійснюється слідчими четвертого слідчого відділу (з дислокацією у м. Вінниці) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Хмельницькому.

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info