14 листоп. 2022 11:54

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:44
Суспільство
0

76

0

На Вінниччині для дружин та дітей захисників провели курси з психологічної самодопомоги

На Вінниччині для дружин та дітей захисників провели курси з психологічної самодопомоги

З жінками працювали психотерапевти, а з дітьми – арт-терапевти


На Вінниччині протягом минулого тижня для дружин та дітей захисників провели серію курсів із освоєння навичок психологічної самодопомоги. З жінками працювали психотерапевти, а з дітьми – арт-терапевти.

Про це розповіла перша заступниця начальника Вінницької ОВА Наталя Заболотна.

«Війна щодня наносить нищівний та підступний удар по моральному та психічному стані кожного українця та українки. Неймовірно сильно це відчувають дружини та діти наших Захисників та Захисниць, і тих, хто віддав своє життя на нашу свободу.

Аби трохи розважити та відволікти дівчат, протягом минулого тижня Департаментом соціальної та молодіжної політики організовано проведення серії курсів із освоєння навичок психологічної самодопомоги. Заходи проводились подалі від метушні міста.

Із дружинами працювали психотерапевти, які створили невимушену атмосферу довіри та відкритості усередині групи. Надали корисну інформацію та навички по роботі зі стресом, які варто використовувати у повсякденному житті.

З дітками, в той же час, працювали арт-терапевти, які у формі гри допомогли вивільнити зайві негативні емоції дітей.

За відгуками учасниць, такий захід дозволив їм вирватись із буденності та відкрити себе та свої почуття зовсім по-новому, відволіктись від переживань та хоча би на день поринути у спокій. І головне – одержати те найголовніше – підтримку та розуміння», – пише Наталя Заболотна.

По завершенню курсу учасниці отримали у подарунок картини, які зможуть розмалювати разом зі своїми дітьми.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото зі сторінки Наталі Заболотної