10 січ. 2023 15:27

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:18
Суспільство
0

90

0

На Вінниччині довгожителька відзначила 100-літній ювілей, внук якої в лавах ЗСУ

На Вінниччині довгожителька відзначила 100-літній ювілей, внук якої в лавах ЗСУ

Виростила трьох дітей, має одинадцять онуків


На Вінниччині в містечку Гайсин Анастасія Комишна відзначила 100-літній ювілей. Довгожителька народилась 8 січня 1923 року. Має статус «Учасник війни». Виростила трьох дітей, має одинадцять онуків. Один із них воює в лавах ЗСУ.

«З дитинства мама важко працювала, сапала дерева в лісі. Під час Другої світової біда не оминула її дім. Її забрали на три роки на роботи в Німеччину. Коли повернулась в Україну, одружилась і працювала на колгоспних полях. Наш батько часто хворів, вона самотужки працювала біля господарства, і ходила на роботу. Важко було, але вона ніколи не скаржилась», - розповідає Вінниця.info Тетяна Ковальчук, донька довгожительки.

Виростила Анастасія Комишина трьох дітей, має одинадцять онуків та двоє правнуків.

«Вона цінує кожний шматочок хліба. Каже, роками його не бачили. Їх мама молола листя і пекла з них млинці. Вона все розуміє. Часто плаче, адже вдруге на її долю випала війна. Молиться за онука, зятя, щоб живими повернулися із війни. Коли лунає тривога, ми ховаємось між двох стін», - додає пані Тетяна.

У свої сто років бабуся ходить самотужки, сама їсть, іноді допомагає робити дрібну роботу. Жодних секретів довголіття не має. Дієт не дотримувалась, їла все що було. Зараз ювілярка найбільше мріє аби знову настав мир та наша перемога.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info