21 листоп. 2022 13:10

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:40
Суспільство
0

114

0

На Вінниччині дружині загиблого прикордонника вручили орден «За мужність»

На Вінниччині дружині загиблого прикордонника вручили орден «За мужність»

Під час виконання бойового завдання 13 квітня прикордонник загинув


У Могилів-Подільському прикордонники передали орден «За мужність» дружині загиблого майстер-сержанта Станіслава Москаленко.

Про це повідомляє Могилів-Подільський прикордонний загін.

Під час виконання бойового завдання 13 квітня майстер-сержант Станіслав Москаленко з побратимами потрапили під щільний артилерійський обстріл, Станіслав отримав важкі поранення несумісні з життям.

Начальник Південного регіонального управління Держприкордонслужби Сергій Мул та керівництво Могилів-Подільської районної військової адміністрації вручили нагороду загиблого прикордонника його дружині.

«Мужній воїн, який поклав своє життя за Україну, назавжди залишиться у наших серцях. На жаль, нагороди та промови не втамують біль такої втрати, але пам’ятайте, що ви – частина нашої прикордонної родини, і завжди можете на нас розраховувати», – зазначив Сергій Мул.

Станіслав Москаленко сам родом з Луганщини, ще з 2014 року захищав суверенітет та кордони нашої Батьківщини. З 24 лютого, під постійними ворожими обстрілами день у день прикордонники боронили свої позиції.

24 травня 2022 року Указом Президента за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, прикордонника нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня, посмертно.

Низький уклін та шана прикордоннику!

Вічна пам’ять та слава Герою!

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото - Могилів-Подільський прикордонний загін