31 серп. 2022 15:35

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 14:18
Події
0

94

0

На Вінниччині гасили загорання на двох сміттєзвалищах. Фото

На Вінниччині гасили загорання на двох сміттєзвалищах. Фото

Дим, який утворюється під час горіння сміттєзвалищ є особливо шкідливим для людини і довкілля


Під час рейдових перевірок на території Вінницької області щодо забруднення навколишнього природнього середовища, 30 серпня спеціалістами Держекоінспекції було виявлено 2 випадки горіння звалищ побутових відходів на території Шпиківської селищної ради.

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Вінницькій області.

Завдяки злагодженим діям Інспекції із представниками органів місцевого самоврядування та ДСНС дані пожежі було оперативно ліквідовано.

Відомо, що дим, який утворюється під час горіння сміттєзвалищ є особливо шкідливим для людини і довкілля. У повітря виділяються діоксини, двоокис сірки, азоту, оксид вуглецю та інше небезпечні сполуки. Такі викиди спричиняють хвороби дихальних шляхів, підвищують ризик онкологічних захворювань раком і призводять до загальної інтоксикації організму.

«Сьогодні екосистеми нашої країни і так зазнають колосального негативного впливу від воєнного нападу росії на Україну. Проте, у зв’язку із настанням пожежонебезпечного періоду до даного негативного впливу додається ще й забруднення навколишнього природнього середовища, внаслідок горіння сміттєзвалищ», - зазначають у Держекоінспекції.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Держекоінспекції