18 листоп. 2022 10:40

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:00
Суспільство
0

64

0

На Вінниччині громада привела в належний стан протирадіаційне укриття, після втручання прокуратури

На Вінниччині громада привела в належний стан протирадіаційне укриття, після втручання прокуратури

Подали позов про визнання незаконною бездіяльності міської ради та зобов’язання привести протирадіаційне укриття до належного стану.


Після втручання прокуратури Липовецька міська рада привела у належний стан протирадіаційне укриття. Ухвалою Вінницького окружного адміністративного суду закрито провадження в адміністративній справі за позовом Немирівської окружної прокуратури до Липовецької міської ради, у зв’язку з добровільним усуненням відповідачем порушень, які стали підставою для звернення до суду.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Йдеться про позов про визнання незаконною бездіяльності міської ради та зобов’язання привести протирадіаційне укриття площею 145,9 кв. м (на 200 осіб) до належного стану.

Підставою звернення до суду стало те, що балансоутримувач в умовах збройної агресії росії, постійних ракетних обстрілів та реальної небезпеки для життя містян не вжив заходів щодо облаштування та експлуатації сховища.

Надалі відповідачем, до винесення судового рішення у справі, добровільно усунуто допущені порушення та виконано вимоги законодавства.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info