7 черв. 2023 13:51

Останнє оновлення  
7 черв. 2023 13:51

3 хвилини читання

Економіка
0

1574

0

На Вінниччині громада засадила стихійний смітник двома гектарами малини, збиратимуть перший врожай

На Вінниччині громада засадила стихійний смітник двома гектарами малини, збиратимуть перший врожай

Малину продаватимуть по всій Україні, а виторг залучать на розвиток місцевого комунального підприємства


Два гектари малини на місці стихійного смітника. У Іллінецькій громаді продовжують впроваджувати аграрний прорив на територіях, які раніше були закидані сміттям.

Наприкінці минулого року на околиці міста Іллінці, розчистили стихійний смітник, який за довгі роки зібрав понад тисячу кубічних метрів відходів. На його місці місцева влада вирішила вирощувати малину, саджанцями якої засадили два гектари. Вже цього року мають зібрати перший врожай. Збувати ягоди будуть на ринках України. А вторговані кошти залучать на розвиток місцевого комунального підприємства. 

«Зрозуміло, що кошти підуть на наше підприємство, яке цим всім і займається. До слова самі працівники займалися, займаються, і будуть займатися вирощенням та збором малини», - розповідає в ексклюзивному коментарі Вінниця.info директор комунального підприємства «Добробут» Іллінецької міської ради Денис Гетьман.

Як зауважив Денис Гетьман, прибуток від вирощення малини вони очікують від наступного року. Наразі вивчатимуть ринок збуту.

Раніше Вінниця.info публікувала фоторепортаж з Іллінців – місто потопає у тисячах різнокольорових квітів, які вирощують за доходи від сміття. Розповідали, про початоквиробництва тротуарної плитки зі сміття. Показували, як виготовляють тротуарну плитку. І писали про яблуневий сад на місці колишнього стихійного смітника. Минулого року там зібрали перший врожай яблук.

Нагадаємо, межі міста Іллінці збільшились з 780 до 3106 гектарів.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі –https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото ілюстративна з Pixabay