3 січ. 2023 09:12

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:20
Події
0

156

0

На Вінниччині «лоб в лоб» легковик зіштовхнувся з вантажівкою. Двоє людей загинули на місці

На Вінниччині «лоб в лоб» легковик зіштовхнувся з вантажівкою. Двоє людей загинули на місці

53-річний водій автомобіля «DAF» не постраждав


На Вінниччині 2 січня у Гайсинському районі поблизу с. Кароліна на автодорозі М-30 сталась дорожньо-транспортна пригода за участі «ВАЗу» та вантажівки «DAF». У результаті автопригоди водій та пасажир легковика загинули на місці події, ще один пасажир з цього ж авто у лікарні.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

За попередньою інформацією слідства, водій легковика, 40-річний житель м. Немирів, не впорався з керуванням та на заокругленій ділянці дороги виїхав на зустрічну смугу руху де відбулось його зіткнення з вантажівкою.

Водій «ВАЗу» та один з його пасажирів, 38-річний житель м. Немирів, отримали травми несумісні з життям. Ще один з його пасажирів, також немирівчанин, віком 31 рік, госпіталізований до лікарні.

53-річний водій автомобіля «DAF» не постраждав.

За фактом автопригоди розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило загибель кількох осіб).

За таке правопорушення передбачено покарання - до 10 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info