4 груд. 2022 14:39

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:33
Суспільство
0

185

0

На Вінниччині, на благодійному ярмарку зібрали понад 25 тисяч гривень на підтримку ЗСУ

На Вінниччині, на благодійному ярмарку зібрали понад 25 тисяч гривень на підтримку ЗСУ

Уся громада Браїлова об'єдналася у єдиному прагненні: зібрати кошти на підтримку захисників


На Вінниччині у містечку Браїлів, 3 грудня відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. У цей день уся громада Браїлова об'єдналася у єдиному прагненні: зібрати кошти на підтримку захисників напередодні Дня Збройних Сил України.

Про це повідомляє Жмеринська газета.

Голова старостинського округу Ростислав Сваричевський розповів, що більше 300 браїлівчан захищають Україну від російських окупантів, а кожен житель селища щодня своєю працею допомагає і підтримує військових.

Освітяни, учні, активна молодь, підприємці, волонтери і просто небайдужі жителі громади в цей день презентували власну творчість, продавали смаколики, вироби ручної роботи, мед, теплі речі і авторські книги.

Благодійний ярмарок організували активні молоді браїлівчани: Дмитро, Юля, Руслана, Володимир, Аліна з друзями.

«Ми познайомилися краще один з одним в Молодіжному центрі міста Жмеринка, разом обговорювали, що корисного можна зробити для наших військових, і вирішили влаштувати ярмарок», – розповіли активісти.

«Нам приємно, що нашу ідею підтримали жителі нашої громади, Браїлівський ліцей імені В.О.Забаштанського, Браїлівська гімназія, Будинок творчості школярів та юнацтва, два дитячі садочки, дитячий духовий оркестр та всі небайдужі браїлівчани! Разом нам вдалося зібрати 25 430грн. За ці кошти ми придбаємо нашим військовим потрібні речі, і передамо нашими волонтерами на передову», – розповідають Юлія та Руслана.

Ростислав Сваричевський розповів, що громада Браїлова дуже потужна, і дійсно тут кожен намагається наблизити нашу спільну перемогу.

Загалом громада зібрала і передала на фронт 12 автомобілів, тепловізори, бронежилети, військову амуніцію,теплий одяг, продукти та інші необхідні речі. Посильну допомогу надають і підприємці, і волонтери, і небайдужі жителі селища, і навіть наймолодші жителі громади.

До прикладу, 6-річний Тимофій, грає в духовому оркестрі Леоніда і Віталія Тодосюків, разом з іншими дітьми зібрав вже понад 600 тисяч гривень.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info,