16 верес. 2022 14:49

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 14:10
Події
0

177

0

На Вінниччині «наловили» карасів, сомів, білих амурів та судаків на понад 280 тисяч гривень

На Вінниччині «наловили» карасів, сомів, білих амурів та судаків на понад 280 тисяч гривень

На водоймі у селі Вовчинець, що у Хмільницькому районі, виявили незаконний вилов риби


16 вересня на водоймі у селі Вовчинець, що у Хмільницькому районі, виявили незаконний вилов риби. Волоком з річки дістали карасі, соми, плотву, білий амур, судак, щуку та короп. Загальна сума збитків понад 280 тисяч гривень.

Про це повідомили у Вінницькому рибоохоронному патрулі.

«Для перевірки факту та відповідного реагування на місце події оперативно прибули рибоохоронні патрульні. У результаті, рейдова група спільно з працівниками поліції вилучила заборонене знаряддя лову, а саме волок в якому знаходилась риба: сріблястий карась, сом, плотва, білий амур, судак, щука та короп. Загальна вага добутих водних біоресурсів склала майже 80 кг. Збитки завдані рибному господарству становили 283 781 грн», - йдеться у повідомленні.

На власників забороненого знаряддя лову склали адмінпротоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Знаряддя лову було конфісковано. Матеріали справ готуються для передачі до районного суду.

Управління Державного агентства рибного господарства у Вінницькій області закликає громадян дотримуватися вимог чинного природоохоронного законодавства.

Якщо ви стали свідком порушення правил рибальства, збуту водних біоресурсів або замору риби просимо невідкладно повідомляти за номерами цілодобової телефонної «гарячої лінії»: (068) 018-37-52 або (073) 004-86-06.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Вінницького рибоохоронного патруля