21 серп. 2022 12:03

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 14:22
Суспільство
0

79

0

На Вінниччині переселенцям з будинків сімейного типу подарували побутову техніку

На Вінниччині переселенцям з будинків сімейного типу подарували побутову техніку

У Вінниці Червоний Хрест України реалізував проект для допомоги родинам з будинків сімейного типу


У Вінниці Червоний Хрест України реалізував проект в рамках програми BraVo – «Піклування та турбота - тепло у родині!» для допомоги родинам з будинків сімейного типу.

Мета проекту — підтримати родини, які евакуювалися з Донецької, Луганської та Миколаївської областей до Вінниччини, рятуючись від війни.

Родини із п’яти будинків сімейного типу отримали від Червоного Хреста України побутову техніку для покращення життєдіяльності кожної із сімей. Скороварки, мікрохвильові печі, електричні чайники та пательні допоможуть господиням у приготуванні смачних страв.

Крім того, в подальшому, проект передбачає залучення родин, у тому числі дітей, до заходів з психосоціальної підтримки. Також дітлахам видали шкільні ранці та канцтовари для підготовки до початку нового навчального року.

Цю допомогу підготував відділ психосоціальної підтримки Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

Нагадуємо, що у Червоному Хресті України реалізується Програма розвитку організацій та волонтерства (BraVo) в умовах збройного конфлікту та його наслідків. Вона дозволяє підтримувати розвиток місцевих осередків Червоного Хреста України, надавати нові знання і навички для вдосконалення співробітників й волонтерів, аби ще краще та оперативніше надавати допомогу населенню.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info , фото Червоного Хреста Вінниччини