4 січ. 2023 16:50

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 12:57
Суспільство
0

105

0

На Вінниччині під час Різдвяних свят комендантська година не змінюватиметься

На Вінниччині під час Різдвяних свят комендантська година не змінюватиметься

Правоохоронці наголосили на важливості дотримання обмежень


У Вінниці комендантська година з 00.00 до 05.00 не змінюватиметься. Саме тому, 6 та 7 січня різдвяна служба в храмах триватиме з 06.00 до 23.00 години. Про це обговорювали сьогодні на міжвідомчій нараді представників військової адміністрації та правоохоронців Вінниччини з членами ради церков та релігійних об’єднань, щодо дотримання обмежень воєнного стану під час проведення богослужінь з нагоди Різдвяних свят.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

Під час зустрічі представники силових структур та релігійних громад узгодили питання взаємодії усіх відомств щодо забезпечення публічної безпеки під час відзначення Різдва Христового.

Учасники розуміють бажання вірян взяти участь у заходах, однак, встановлені рішенням начальника обласної військової адміністрації обмеження не скасовуються.

При оголошенні сповіщення про повітряну тривогу, всі учасники заходів зобов’язані переміститись в найближчі укриття.

Правоохоронці наголосили на важливості дотримання обмежень. Такі заходи націлені на безпеку городян та можливість виконання правоохоронцями поставлених завдань.

Публічну безпеку під час Різдвяних свят на Вінниччині забезпечуватимуть у цілодобовому режимі ситуаційний центр ГУНП, працівники якого аналізують зміни оперативної обстановки для негайного реагування на події.

Для забезпечення охорони публічної безпеки та порядку залучатимуться додаткові патрулі. У цілодобовому режимі працюватимуть посилені слідчо-оперативні групи поліції, групи документування та вибухотехніки.

Під час Різдвяних свят правоохоронці чергуватимуть поблизу храмів, де відбуватимуться богослужіння.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info