26 жовт. 2022 15:52

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:01
Події
0

73

0

На Вінниччині прокурор довів у суді винуватість чоловіка, який ґвалтував свою малолітню доньку

На Вінниччині прокурор довів у суді винуватість чоловіка, який ґвалтував свою малолітню доньку

Калинівський районний суд Вінницької області визнав обґрунтованими доводи ювенального прокурора Хмільницької окружної прокуратури та визнав винуватим 56-річного мешканця Хмільницького району у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 152 КК України (зґвалтування, вчинене щодо особи, яка не досягла чотирнадцяти років)


Калинівський районний суд Вінницької області визнав обґрунтованими доводи ювенального прокурора Хмільницької окружної прокуратури та визнав винуватим 56-річного мешканця Хмільницького району у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 152 КК України (зґвалтування, вчинене щодо особи, яка не досягла чотирнадцяти років).

Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Прокурором доведено, що обвинувачений упродовж кількох років ґвалтував свою малолітню доньку, а щоб дитина не розповіла про насильство стосовно неї, погрожував убити її матір, а її саму покалічити.

За результатами розгляду обвинувального акта та оцінки наданих прокурором доказів підсудного судом визнано винуватим у вчиненні зазначеного кримінального правопорушення та засуджено до покарання у виді 14 років позбавлення волі.

За рішенням суду відомості про ґвалтівника будуть внесені до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.

На цей час вирок законної сили не набрав.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info