22 берез. 2023 11:04

Останнє оновлення  
30 квіт. 2023 18:05
Події
0

169

0

На Вінниччині рейдова група виявила та оштрафувала порушників, які спалювали траву

На Вінниччині рейдова група виявила та оштрафувала порушників, які спалювали траву

На Вінниччині вогнеборці проводять рейди і нагадують про заборону спалювати травута сміття.


На Вінниччині вогнеборці проводять рейди і нагадують про заборону спалювати траву та сміття.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Вінницькій області.

Маєте намір палити суху рослинність - готуйтеся віддати три тисячі гривень. Саме такою є мінімальна сума штрафу для пересічних громадян за самовільне випалювання рослинності або її залишків, і, навіть, на власних присадибних ділянках теж.

Попри чималі суми та численні застереження надзвичайників про сувору заборону спалювання торішньої сухої рослинності та сміття, люди продовжують провокувати пожежі на відкритих територіях. Свідченням цього є результати рейдів, які ДСНС-ники проводять регулярно на території Вінниччини.

Спільно з екологами та представниками Нацполіції, надзвичайники "прочісують" найвіддаленіші населені пункти області, аби не лише пояснити та застерегти людей про можливі наслідки від провокування загорянь в екосистемах, а й впіймати на "гарячому" паліїв.

Так, 21 березня в с. Сальник Калинівської територіальної громади, під час превентивного заходу рейдова група виявила одразу декількох порушників, на яких одразу на місці склали адміністративні протоколи. Ще з понад двадцятьма місцевими жителями, рятувальники провели роз'яснювальну роботу.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото ДСНС Вінниччини