27 квіт. 2023 16:48

Останнє оновлення  
30 квіт. 2023 18:06
Суспільство
0

1375

0

На Вінниччині родинам загиблих військовослужбовців вручили ордени та хрест «Честь і Слава»

На Вінниччині родинам загиблих військовослужбовців вручили ордени та хрест «Честь і Слава»

Вічна пам'ять Героям.


На Вінниччині в малому залі Крижопільського будинку культури було велелюдно, усіх зібрала сумна подія. Родинам загиблих військовослужбовців вручили ордена та хрест «Честь і Слава».

Про це повідомляє Тульчинська РВА.


За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, відповідно до Указу Президента України від 11 грудня 2022 року солдата, Княжчука Анатолія Олександровича нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, відповідно до Указу Президента від 29 липня 2022 року лейтенанта Новожена Костянтина Дмитровича нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно).

Хрестом «Честь і Слава» нагороджено Паламарчука Івана Валентиновича.


«Анатолій Княжчук, Костянтин Новожен та Іван Паламарчук були справжніми воїнами, гідно виконували свої бойові завдання. Вони є прикладом нескореності, мужності та відваги, гідними оборонцями нашої держави. Нажаль, жорстока війна забирає найкращих синів нашої України, які стоять до останнього за свободу, незалежність в лавах героїчних Збройних сил, даючи відсіч ворогу. Саме такими були і наші оборонці, світла пам’ять про яких назавжди залишиться з нами», - сказав Заступник начальника Тульчинської РВА Сергій Чепернатий.

Після зворушливих промов, учасники заходи схилили голови перед світлою пам’яттю Героїв та всіх хто поклав своє життя за Україну.

Такожпосадовці спільно із членами родин загиблих захисників відвідали місця поховання оборонців Крижопільської громади.

Вічна пам'ять Героям.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Тульчинської РВА.