23 черв. 2023 09:57

Останнє оновлення  
23 черв. 2023 09:58

3 хвилини читання

Війна
0

166

0

На Вінниччині родині загиблого прикордонника вручили його орден «За мужність»

На Вінниччині родині загиблого прикордонника вручили його орден «За мужність»

Прикордонник Іван Савчук загинув  6 листопада 2022 року захищаючи Україну від російських окупантів на Донеччині


На Вінниччині родині загиблого прикордонника Івана Савчука вручили його орден «За мужність» ІІІ ступеня  (посмертно). Він до останнього подиху разом з іншими захисниками живим щитом боровся за волю, за незалежність, за цілісність нашої держави, і віддав найцінніше - своє життя.

Про це повідомляє Могилів-Подільський прикордонний загін.

Посмертну нагороду батькам загиблого прикордонника вручили начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов, керівництво Могилів-Подільського прикордонного загону, начальник районної військової адміністрації Юрій Яцук та міський голова Геннадій Глухманюк біля Меморіалу пам’яті  прикордонного загону .

 «На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Ми поділяємо Ваше горе і наш обов’язок – підтримувати сім’ї  захисників, які віддали свої життя за свободу України. Пам'ятаємо про кожного героя»,- зазначив під час зустрічі  начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов.

Разом з рідними загиблого учасники заходу вшанували пам’ять загиблих військовослужбовців прикордонного загону та поклали квіти до Меморіалу пам’яті.

Вічна пам'ять герою.Вінниця.info, фото зі сторінки Сергія Борзова.