24 груд. 2022 12:12

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:24
Події
0

44

0

На Вінниччині розшукали 11-річного хлопчика, який втік з дому до рідної тітки

На Вінниччині розшукали 11-річного хлопчика, який втік з дому до рідної тітки

Батьків просять бути пильними до своїх дітей, завжди тримайти їх у полі зору


На Вінниччині 20 грудня після конфлікту з мамою 11-річний Артем пішов з дому. Повідомлення про зникнення 11-річного Артема до поліції надійшло 22 грудня близько 17.10 від місцевого шерифа Олега Томашенка, який виявив відсутність хлопчика.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

Пошуки хлопчика розпочались 22 грудня після того, як поліцейський виявив відсутність дитини. Розшукали дитину цілу та неушкоджену цього ж дня надвечір.

Батько і матір Артема не могли точно сказати коли востаннє бачили сина і де він зараз знаходиться. Старший брат хлопчика сказав поліцейському, що вони востаннє бачились вранці у вівторок.

Одразу ж по тривозі був піднятий особовий склад поліції та під контролем керівництва розпочато розшук.

Хлопчика шукали поліцейські Відділу поліції № 1 Тульчинського районного відділу поліції та місцеві жителі. Прочісували територію навколо села, спілкувались із друзями та родичами Артема аби з’ясувати куди міг податися хлопець.

Близько 20.00 Артема знайшов поліцейський офіцер громади живим і неушкодженим за 37 кілометрів від домівки - хлопчик прийшов із рідного села у село до рідної тітки. Наразі життю дитини нічого не загрожує.

Батьків просять бути пильними до своїх дітей, завжди тримайти їх у полі зору.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info