22 берез. 2023 11:50

Останнє оновлення  
30 квіт. 2023 18:05
Суспільство
0

120

0

На Вінниччині рибалка сітками наловив щук, сазанів і карасів на 78 тисяч гривень

На Вінниччині рибалка сітками наловив щук, сазанів і карасів на 78 тисяч гривень

Порушник сплатить 78 тис. грн. наловивши щуки в період заборони на її вилов


На річці Рів в селі Северинівка Жмеринського району 21 березня викрили порушника, який здійснював вилов рибу забороненим знаряддям – сіткою з жилки. Чоловік виловив понад 10 кг водних - 9 сазанів, 7 щук, 4 карася сріблястого, 3 окуня, 2 плітки та 1 лящ. Збитки, завдані рибним запасам, склали 78 217 грн. Про що було складено протокол про адміністративне правопорушення.

Про це повідомляє Вінницький рибоохоронний патруль.

На місце фіксації порушення викликали слідчо-оперативну групу для проведення слідчих дій. Відомості про подію внесені до ЄРДР, вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження.

«Звертаємося до рибалок з проханням бути відповідальними та дотримуватися вимог чинного законодавства.

В Управлінні функціонує телефонна «гаряча лінія»: (068) 018-37-52, за якою кожен свідомий громадянин може повідомити про виявлене ним порушення правил рибальства чи порядку придбання чи збуту водних біоресурсів», - зазначено в повідомленні.

Нагадаємо, з 15 лютого до 31 березня діє заборона на вилов щуки. Вилов щуки під час заборони є порушенням природоохоронного законодавства. За кожен незаконно добутий екземпляр порушнику доведеться сплатити збитки у розмірі 3 468 грн.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото рибоохоронний патруль