12 жовт. 2022 09:50

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 14:00
Суспільство
0

131

0

На Вінниччині школярі організували ярмарки, щоб придбати подарунки воїнам-односельцям до Дня захисника

На Вінниччині школярі організували ярмарки, щоб придбати подарунки воїнам-односельцям до Дня захисника

У Глинську в ліцеї провели акцію «Допоможемо ЗСУ» та вторгували


На Вінниччині у Калинівській провели акцію Допоможемо ЗСУ». Впродовж трьох тижнів у ліцеї в селі Глинську учні організовували благодійні ярмарки, продавали різноманітні смаколики та торгували кошти для підтримки ЗСУ.

Про ініціативу дітей написала Калинівська міська рада.

«Майже кожен учень нашого ліцею взяв участь в акції. Якщо батьки не мали можливості через свою зайнятість приготувати смаколики, вони передавали кошти. Двічі на тиждень, у вівторок та в п’ятницю, наші учні по черзі влаштовували ярмарок та торгували різними смаколиками. Подібні акції ми проводимо щороку.

Вісімдесят відсотків вторгованих коштів витрачаємо на потреби школи, а двадцять – віддаємо учням на їх забаганки. Цього року більшість учнів відмовилися від своєї частки й усі кошти вирішили передати нашим землякам, які нині боронять Україну від загарбників, - розповіла заступниця директорки ліцею с.Глинська Тетяна Фіялова.

Спільними зусиллями учні вторгували близько шести тисяч гривень. Усі кошти витратять на подарунки до Дня захисника та захисниці України для 70 Героїв-земляків, які нині захищають усіх нас від російських окупантів.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info