19 листоп. 2022 09:27

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:00
Економіка
0

108

0

На Вінниччині та ще у 16 регіонах залишається складна ситуація із енергопостачанням після ракетних ударів

На Вінниччині та ще у 16 регіонах залишається складна ситуація із енергопостачанням після ракетних ударів

Фахівці роблять усе можливе, щоб уникнути аварійних відключень


Після чергових терористичних російських ракетних ударів по об’єктах енергетичної інфраструктури, складна ситуація з енергопостачанням зберігається загалом у столиці та 17 регіонах, серед них і Вінницька область. Фахівці роблять усе можливе, щоб уникнути аварійних відключень.

Про це у зверненні ввечері 18 листопада повідомив Президент України Володимир Зеленський.

«Протягом усієї доби енергетики працювали, щоб відновити нормальну технічну можливість постачання електрики, завдяки чому сьогодні аварійних відключень уже значно менше. Станом на вечір у більшості областей, де тривають відключення, діяли саме стабілізаційні погодинні графіки. Аварійні ж відключення застосовували більшою мірою на Одещині та в Києві.

Важка ситуація з енергопостачанням зберігається загалом у 17 регіонах та в столиці. Київщина й Київ, дуже важко – Одещина, а ще Вінниччина й Тернопільщина...», – каже Зеленський.

В «Укренерго» повідомили, що на 19 листопада заплановані планові відключення світла по всій території України, зокрема і у Вінницькій області – з 00:00 до 02:00 та з 8:00 до 24:00.

Додаткові аварійні відключення не передбачені.

«Графіки планових відключень складають та застосовують обленерго. «Укренерго» не відключає конкретні будинки, вулиці чи міста, а надає обленерго лише обсяги (мегавати), на які треба зменшити споживання», – йдеться у повідомленні від «Укренерго».

Вся інформація про відключення електроенергії у Вінницькій області розміщена на офіційному сайті АТ «Вінницяобленерго».

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info