25 трав. 2023 12:14

Останнє оновлення  
25 трав. 2023 12:14

2 хвилини читання

Події
0

153

0

На Вінниччині ТОВ безпідставно отримало 345 тис грн за пальне для комунального підприємства

На Вінниччині ТОВ безпідставно отримало 345 тис грн за пальне для комунального підприємства

На Вінниччині ТОВ «заробило» 345 тис грн на постачанні пального комунальному підприємству. Прокуратура ініціювала скасування угод та повернення коштів. Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.


Рішенням Господарського суду Вінницької області задоволено позов Хмільницької окружної прокуратури в інтересах держави в особі Хмільницької міської ради до товариства з обмеженою відповідальністю про визнання недійсними додаткових угод до договору та стягнення грошових коштів у розмірі 345 тис. гривень.

Установлено, що у 2020 році між комунальним підприємством Хмільницької міської ради і ТОВ було укладено договір на постачання нафтопродуктів на загальну суму 1,4 млн гривень.

Надалі сторонами безпідставно, в порушення вимог Закону України «Про публічні закупівлі», до основного договору було укладено додаткові угоди, якими суттєво збільшено ціну за одиницю товару, що призвело до зменшення обсягу товару.

Внаслідок таких дій замовнику не було поставлено 21,5 тис. літрів пального, а постачальником безпідставно отримано 345 тис. грн бюджетних коштів.

Оскільки Хмільницька міська рада тривалий час не вживала заходів щодо повернення безпідставно отриманих ТОВ коштів, з метою захисту інтересів держави у бюджетній сфері до суду звернулася прокуратура.

Після набуття рішенням законної сили вживатимуться заходи щодо його реального виконання.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі –https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото ілюстративна