25 груд. 2022 14:40

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:23
Здоров‎’‎я
0

110

0

На Вінниччині в двох центральних лікарнях відкрили гінекологічні кабінети безбар'єрного доступу

На Вінниччині в двох центральних лікарнях відкрили гінекологічні кабінети безбар'єрного доступу

В центральних лікарнях Жмеринки та містечка Хмільник відкрили гінекологічні кабінети


У Жмеринській та Хмільницькій центральних лікарнях відкрили гінекологічні кабінети безбар'єрного доступу. Гінекологічні послуги стають доступніші для жінок з інвалідністю, тих хто постраждав від гендерно зумовленого насильства та загалом усім хто потребує такої медичної допомоги.

Про це повідомляє департамент охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА.

Обладнання в кабінеті є інклюзивними та зручним для жінок з інвалідністю. Зокрема, це гінекологічне крісло трансформер.

Лікарі️ та медичні сестри, які працюють у кабінеті, знають, як допомогти пацієнткам з інвалідністю почуватися максимально комфортно при огляді. Вони пройшли належне навчання щодо різних фізіологічних станів та інтелектуальних порушень, а також щодо особливостей роботи з пацієнтками, які їх мають

«Раніше такі кабінети працювали у Вінниці в Центрі матері та дитини, обласному перинатальному центрі та міській клінічній лікарні #1. Завдяки співпраці з партнерами ми розширюємо мережу таких кабінетів. Хмільник та Жмеринка стали першими громадами де запрацювали кабінети. Важливо, щоб пацієнти знали що закладах можна отримати якісну медичну послугу, й це анонімно. Дякуємо партнерам за підтримку! І вкотре наголошую, що для медицини Вінницької області є й залишається в пріоритеті пацієнт і його комфортні умови лікування та перебування в медичному закладі», - зазначила заступник начальника управління-начальник відділу високоспеціалізованої, спеціалізованої медичної допомоги населенню та відновного лікування Олена Назаренко.

Відзначимо, кабінети обладнані Міжнародним Благодійним Фондом «Український Жіночий Фонд» за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення / UNFPA та Міністерства закордонних справ Данії.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вiнниця.info