17 січ. 2023 15:46

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:15
Суспільство
0

72

0

На Вінниччині відкрили 82-гу поліцейську станцію

На Вінниччині відкрили 82-гу поліцейську станцію

У селі Великий Митник Хмільницької територіальної громади відкрили поліцейську станцію


17 січня у селі Великий Митник Хмільницької територіальної громади відкрили поліцейську станцію. Загалом, це уже 82-га по рахунку станція в області, яку відкрили в межах проекту Національної поліції..

Про це повідомили в поліції Вінниччини.

На станції працюватиме поліцейський офіцер громади Володимир Луцков, який буде забезпечувати правопорядок у восьми навколишніх населених пунктах.

Як відзначив керівник поліції Вінниччини Іван Іщенко, поліцейська станція оснащена всім необхідним для швидкого реагування на звернення громадян й профілактики правопорушень на території обслуговування. Також для надання якісних поліцейських послуг Національною поліцією України придбано службовий автомобіль.

«До основних завдань поліцейського офіцера громади насамперед входить забезпечення на території обслуговування публічної безпеки та правопорядку. Особливо в темний час доби. В умовах воєнного стану ми максимально збільшуємо поліцейську присутність на вулицях міст і сіл, щоб люди почувалися захищеними. Адже головний меседж проєкту «Я – тут, щоб оберігати, захищати, жити та працювати». Дякую всім, хто долучився до реалізації цього безпекового проєкту, – сказав очільник поліції Вінниччини.

Станція знаходиться за адресою: Хмільницький район, с. Великий Митник, вул. Першотравнева, буд. 1.Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото поліції