17 жовт. 2022 11:10

Останнє оновлення  
20 берез. 2023 13:22
Суспільство
0

78

0

На Вінниччині відкрили меморіальну дошку на честь загиблого КОРДівця Ігоря Бондарчука

На Вінниччині відкрили меморіальну дошку на честь загиблого КОРДівця Ігоря Бондарчука

14 жовтня на фасаді Новоободівського ліцею Ободівської сільської ради Гайсинського району відкрили меморіальну дошку на честь загиблого КОРДівця Ігоря Бондарчука


14 жовтня на фасаді Новоободівського ліцею Ободівської сільської ради Гайсинського району відкрили меморіальну дошку на честь загиблого КОРДівця Ігоря Бондарчука.

Про це повідомили у поліції Вінниччини.

Вшанувати пам’ять захисника нашої країни зібралися побратими, однокласники, директор ліцею та педколектив, учні, а також близькі родичі загиблого КОРДівця: дружина із донькою, мати, батько, брат.

Йому тепер навіки 32…Нагадаємо, 22 травня життя КОРДівця, старшого лейтенанта поліції Ігоря Бондарчука, як і його восьми колег, забрала російська ракета. З початком широкомасштабного вторгнення росії він мужньо боронив українську землю від загарбників.

29 травня всією Вінницькою громадою провели в останню путь дев’ятьох бійців спецпідрозділу «КОРД». Елітний спецпідрозділ виконував бойове завдання на Півдні України у складі полку Сафарі.

Бійці загинули через ракетний обстріл росіянами. У Вінниці прийняли рішення про перейменування трьох вулиць у пам’ять про захисників України цієї війни.

Вулицю Блока перейменовано на вулицю Героїв поліції

Вулицю Тимірязєва – на вулицю Захисників Неба

Вулицю Некрасова – на вулицю Героїв Нацгвардії.

Вічна пам'ять Героям!

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото та відео поліції Вінниччини

title