17 квіт. 2023 10:41

Останнє оновлення  
30 квіт. 2023 18:06
Суспільство
0

76

0

На Вінниччині у військовому храмі Юрія Переможця провели перше Великоднє богослужіння та освятили паски

На Вінниччині у військовому храмі Юрія Переможця провели перше Великоднє богослужіння та освятили паски

Разом з військовими у святковий день був начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов зі своїм сином Матвієм


На Вінниччині перше Великоднє богослужіння провели у стінах новозбудованої військової святині імені святого Юрія Переможця. Святкову літургію у храмі, який на території частини національної гвардії, провів військовий капелан. Гвардійці вознесли молитву за перемогу та мир у нашій країні. Разом з військовими у святковий день був начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов зі своїм сином Матвієм. Очільник області вітав військових з Великоднем та подарував Біблію для військового храму.

«Нехай Великоднє свято надихне наші серця на подальшу боротьбу за нашу країну та зміцнить віру в те, що ми здолаємо ворога! Нехай цей день стане символом нашої злагоди та єднання! Божого захисту усім, хто на передовій, хто в сховищах, хто далеко від свого дому! Щиро бажаю, щоб світло Перемоги засяяло над Україною», - побажав гвардійцям Серій Борзов.

Це перше Великоднє богослужіння, яке провів військовий капелан у новому храмі. Також військові освятили пасхальні кошики.

«Це одне з моїх найулюбленіших свят. Але цього року все відчувається інакше. Зараз кожен українець молиться частіше, ніж раніше. Зараз кожен українець молиться про одне – про перемогу добра над злом, про перемогу України! Я щиро вірю, що зовсім скоро ми зможемо повернутись до наших домівок та зустрічати кожне свято у колі рідних», - сказав гвардієць.

Як повідомляла Вінниця.info, в лютому цього року на території однієї з військових частин Вінниччини освятили храм св. великомученика Юрія Переможця. У травні 2020 року лишень розпочали будівництво, заклали капсулу та наріжний камінь. Та за два роки військову святиню звели, розписували храм військовослужбовці.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото зі сторінки військової частини національної гвардії