25 лют. 2023 10:35

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 12:58
Суспільство
0

125

0

На Вінниччині вручили нагороду родині загиблого прикордонника

На Вінниччині вручили нагороду родині загиблого прикордонника

Андрій 20 років життя присвятив службі в лавах Держприкордонслужби


На Вінниччині вручили медаллю «За військову службу» родині загиблого прикордонника. Сержант Андрій Дудник загинув 12 березня 2022 року внаслідок масованогоракетного обстрілу російських окупантів на Харківщині.

Про це повідомляє Могилів-Подільський прикордонний загін.

Андрій 20 років життя присвятив службі влавах Держприкордонслужби.З 2014 року мужньо боронив кордони на сході країни. А з першого дня повномасштабного вторгнення разом з побратимами стримували агресію та давали гідну відсіч ворогу. Під час ворожогоракетного обстрілу Андрій Дудникотримав численні поранення, несумісні з життям.

У Хмільнику, на батьківщині захисника, начальник Південного регіонального управління Держприкордонслужби генерал - майор Сергій Мул та начальник районної військової адміністрації Богдан Кузнец вручили нагороду загиблого прикордонника його сім’ї .

«Жодна відзнака і нагорода не повернуть близьких та найдорожчих, але нехай вона стане свідченням відваги, мужності та самопожертви Героя.Нашим завданням є зробити усе, що в наших силах, щоб ніхто не був забутим, а ім'я кожного Героя залишалося у пам'яті прийдешніх поколінь. Ми всі - одна велика прикордонна родина, і Ви завжди можете розраховувати на нас», - звернувся до родини загиблого очільник Південного регіонального управління.

У Андрія залишилася дружина, син, батьки. Він назавжди залишився мужнім,відважним воїном, який поклав власне життя на вівтар перемоги нашої держави у війні з російським агресором.

Указом Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності Українистарший майстер-сержант Андрій Дудник нагороджений медаллю «За військову службу» (посмертно).

Вічна пам'ять!


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info