20 квіт. 2023 15:40

Останнє оновлення  
30 квіт. 2023 18:06
Суспільство
0

141

0

На Вінниччині вручили нагороди рідним загиблих захисників Сергія Кота та Андрія Пилипчука

На Вінниччині вручили нагороди рідним загиблих захисників Сергія Кота та Андрія Пилипчука

Вічна пам'ять героям


У Калинівці на колінах, з великою шаною та повагою вручили ордена «За мужність» ІІІ ступеня рідним загиблих у російсько-українській війні Героїв сержанта Сергія Кота та старшого солдата Андрія Пилипчука.

Про це повідомляє Калинівська міська рада.

Війна забирає цвіт української нації. Сергій Кіт народився та виріс у Писарівці, з часом оселився у Києві. Після віроломного нападу росії на Україну Сергій Кіт відразу ж перевіз родину з Києва в рідну Писарівку, а сам пішов добровольцем на фронт. Загинув Герой 26 травня минулого року в районі міста Авдіївки Донецької області.

Коротким, але героїчним та світлим було життя уродженця Корделівки Андрія Пилипчука. Юнак служив за контрактом у Національній гвардії України, а після закінчення контракту продовжив службу у Збройних силах України, був розвідником. Життя Андрія Пилипчука зупинилося на двадцять сьомому році 22 січня 2023 року поблизу Херсона.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку обох Героїв нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Сергій Кіт нагороджений посмертно, Олександр Пилипчук був приставлений до нагороди ще при житті у грудні 2022 року. Окрім цього Олександр Пилипчук нагороджений медаллю «За військову службу Україні» та орденом «За мужність» ІІ ступеня (посмертно).

Учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання пам'ять усіх Героїв, які віддали своє життя за цілісність та незалежність України та поклали живі квіти до підніжжя Стіни пам'яті полеглим героям російсько-української війни.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info