1 листоп. 2022 11:48

Останнє оновлення  
20 берез. 2023 13:22
Суспільство
0

101

0

На Вінниччині жінка виходила хижого птаха та опублікувала відео як пернатий ласує м'ясом, а коти спостерігають

На Вінниччині жінка виходила хижого птаха та опублікувала відео як пернатий ласує м'ясом, а коти спостерігають

На початку літа до притулку принесли пораненого і побитого птаха


На Вінниччині в селищі Хрінівка, жінка облаштувала притулок для тварин «Лісова казка». Тут мешкають дикі птахи: лелеки, сови, а ще безпритульні коти та собаки, кози, лисиці. На початку літа до притулку принесли поранене пташеня хижака. Власниця притулку змогла виходити пернатого і надала йому всю необхідну допомогу.

«Птах їсть сам. Його принесли мешканці нашої громади. Його спіймали, бо він полював на курку. Сильно побили. Він був поранений. Я змогла його відходити. Зараз в нього поганий зір. Годую його м’ясом. Все, що залишається, якісь решти, що він не зміг з’їсти, я віддаю кошенятам. Вони вже звикли, що їм має шматок перепасти. Стоять і чекають біля сітки», - розповіла Вінниця.info Наталія Матющенко.

Якої саме породи хижак, жінка не знає, але птах схожий на сокола.


За словами Наталії Матющенко, птах залишиться зимувати у притулку.

«Ми допомагаємо диким тваринам, птахам та безпритульним котам і собакам. Працівники поліції якось привезли дике козеня. Одна неблагополучна родина знущалась із тварини. Також нам привозять котів, собак. Приїздили до нас діти з садочків і шкіл на екскурсію. Ми проводили уроки добра. Також зараз приїздлять на екскурсії переселенці і годують ланей, лелек. Відпочивають душею», - додає Наталія Матющенко.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, відео Наталії Матющенко

title